Магазин
“Лісовий Равлик”

Онлайн замовлення продукції

У нашому інтернет-магазині кожен охочий має можливість придбати равликів для їжі. Ферма «Лісовий равлик» спеціалізується на вирощуванні і збуті Helix Aspersa Muller і Helix Aspersa Maxima, а також інших делікатесних молюсків, які користуються все більшим попитом. На нашій території є ресторан, де можна скуштувати страви з вирощуваної нами продукції. Асортимент равликового меню, запропонований нами, зможе задовольнити будь-який смак. У нас вельми гнучкі умови продажу равликів як онлайн, так і безпосередньо з ферми за попереднім узгодженням часу і необхідної кількості. Серед наших постійних покупців популярністю користуються багато видів делікатесу, зокрема, Helix Aspersa Muller і Helix Aspersa Maxima, ціна яких у нас одна з найбільш привабливих в Україні. Крім того, в косметології використовуються равлики для обличчя, ціну на відповідну продукцію також можна дізнатися на сторінках нашого сайту. Не всі знають, але равликовий слиз вкрай корисний для шкіри, бо він омолоджує шкіру. Для того, щоб купити Helix Aspersa Muller і Helix Aspersa Maxima та будь-які інші делікатеси, зв’яжіться з нами за вказаними телефонами, або зробіть замовлення безпосередньо на сайті.

Умови вирощування на нашій фермі

Незважаючи на все ще незвичність даного продукту, багато людей, вперше спробувавши м’ясо равлика, стають великими поціновувачами делікатесу. Представлені на сайті інтернет-магазину Середземноморський равлик Хелікс асперса мюллер та африканський равлик хелікс асперса Максима за якістю ідентичні тим, що продаються в ресторані безпосередньо на фермі. Тут і великі равлики за ціною нижче ніж у конкурентів, Середземноморський равлик Хелікс асперса мюллер та африканський равлик хелікс асперса Максима, ціна яких також вельми конкурентоздатна, садові равлики і т.д. Місцезнаходження ферми на етапі проектування було обрано не випадково, оскільки має цілу низку переваг:

  • ми знаходимося біля лісу, поблизу немає ніяких виробничих об’єктів — довкола нас прекрасна природа і свіже повітря;
  • недалеко є екопарк в Ковалівці, також в даній місцевості є три річки: Ворскла, Свинківка і Коломак;
  • біля ферми знаходиться зручна транспортна розв’язка.

Тому ми можемо впевнено говорити про те, що в сфері продажу Helix Aspersa Muller і Helix Aspersa Maxima та інших видів цього делікатесу ми — одні з кращих в Україні. Підтвердженням цього факту є те, що «Лісовий равлик» експортує свою продукцію в цілий ряд європейських країн: Іспанія, Португалія, Франція та інші. Якщо говорити про види равликів, які ми вирощуємо, то крім Helix Aspersa Maxima, також виробляємо і реалізуємо Helix Aspersa Muller. Кожен покупець, який хоче купити равликів, має можливість особисто відвідати нашу ферму в Полтавській області. Ми також пропонуємо групові екскурсії, дегустації різних страв.

Великий вибір равликів в інтернет-магазині

Всі представлені у нас равлики перевіряються професійними фахівцями ферми, таким чином ми гарантуємо високу якість продукції. На фермі «Лісовий равлик» можна придбати Helix Aspersa Muller і Helix Aspersa Maxima, а також африканські равлики — ціна порадує кожного покупця. У вас є можливість купити як готові страви, які потребують лише розігріву перед вживанням, так і молюски на вагу. Між іншим, в європейських країнах за рецепти, які використовуються для промислового приготування страв, платять від 100 і більше 500 євро. У нашому інтернет-магазині ви зможете безкоштовно знайти рецепти для приготування равликів в домашніх умовах. Якщо вам необхідно купити Helix Aspersa Muller і Helix Aspersa Maxima равлики в роздріб, або ви маєте бажання здійснити скупку равликів — ми готові стати вашими партнерами на постійній основі. Наша ферма володіє достатніми можливостями для задоволення такого попиту, так як ми вирощуємо від 700 тисяч равликів одноразово.

Відображаються усі з 3 результатів