Ресторан "Лісовий равлик"

Запрошуємо відвідати ресторн

Равлики входять до переліку морепродуктів, хоча ферми для їх розведення можуть перебувати в тисячах кілометрах від моря. Ферма «Лісовий равлик» розташована в безпосередній близькості від Полтави. Ми готуємо самі різні страви з равликів, які подаються зі смачними соусами. Найвідоміше з равликів блюдо — ескарго. Якщо ви ще не куштували цей делікатес — ви просто зобов’язані це зробити, оскільки шанувальники ескарго не дарма вважаються володарями вишуканого смаку.
туризм Полтава

Практично всі відвідувачі ресторану, дорослі або діти, в захваті від дегустації страв з равликів Helix Aspersa Muller і Helix Aspersa Maxima і інших делікатесів, які пропонуються до вашої уваги в ресторані. Тому що наша ферма — це маленька гастрономічна Франція в самому серці України. Тут все спонукає до прекрасного проведення часу: красива природа, затишок і домашня обстановка сімейної ферми «Лісовий равлик». Наші майстри використовують найпопулярніші рецепти страв з равликів Helix Aspersa Muller і Helix Aspersa Maxima і інших видів молюска.

Страви в ресторані «Лісовий равлик»

туризм Полтава
[:uk]IMG_0814[:]

Приготування страви із Helix Aspersa Muller і Helix Aspersa Maxima, ікри, паштету та інших делікатесів хоч і відрізняється відносною простотою, але вимагає високого професіоналізму. Тому для дегустації краще вибирати ті заклади, які розташовані на території спеціальних ферм, таким і є наш ресторан. У нас м’ясо равликів свіже, гарантуємо максимально високу якість. Тим більше, що ми пропонуємо не тільки дегустацію делікатесу, але й інші послуги: екскурсію, дозвілля для дітей на території, навчання равликовому бізнесу.
У більшості рецептів страв з равликів мова йде про запікання з різними сортами сиру або пряним маслом. Страви з равликів характеризуються прекрасними смаковими якостями, при цьому вони є вельми корисними. Це обумовлено наявністю в молюсках багатьох вітамінів (в першу чергу A, C, E), білків, мікроелементів. Крім того, вживання равликів рекомендовано для лікування атеросклерозу, а також для поліпшення потенції.
Є багато способів приготування равликів. Їх можна смажити, варити, фарширувати. Найчастіше мова йде про смажених на відкритому вогні або на спеціальній сковорідці молюсках. Особливо смачними виходять равлики з начинкою. Після вилучення з раковини молюск вариться, а потім закладається знов в раковину, але вже готовий для споживання та приправлений соусом. Також дуже популярні равлики, тушковані в білому вині.

Як правильно їсти страви з равликів?

Перші згадки про розведення цих молюсків для приготування страв з равликів Helix Aspersa Muller і Helix Aspersa Maxima зустрічаються в Стародавньому Римі. Куштували їх в кінці трапези — це пояснюється тим, що м’ясо молюсків корисно для травлення. Сьогодні одне з найбільш популярних страв — равлики по-бургундські (Escargots de Bourgogne), його зазвичай їдять без закуски. Подавати равликів по-бургундські потрібно в тих же формах, в яких вони готувалися. З м’ясом равлики добре поєднуються: артишок, базилік, картопля, спаржа.

blank

Разом із равликами прийнято подавати двозубу вилочку або паличку з дерева і спеціальний пінцет, який використовується для утримання раковини. М’ясо витягається і з’їдається відразу ж. А соус, що витікає з раковини, рекомендується куштувати разом із шматочками багета або іншого сухого хліба.
Найпопулярнішу страву з равликів, ескарго, прийнято подавати разом з білим сухим вином. Але це справа смаку — багато шанувальників вибирають певні сорти червоного вина. В будь-якому випадку правильно вибране вино дає можливість відчути всю смакову гаму страви з виноградних равликів і інших видів молюска. Для отримання більш детальної інформації про режим роботи ресторану, місцезнаходження та для замовлення додаткових послуг дзвоніть за вказаними на сайті телефонами.

[:uk]cdf51ce0-5076-4b3f-afb6-c5580f47bf7a[:]
туристичні локації Полтави
Summary
страви з равликів равлики блюдо страви з виноградних равликів страви з ахатин страви з виноградного равлика страви з равликів виноградних
Service Type
страви з равликів равлики блюдо страви з виноградних равликів страви з ахатин страви з виноградного равлика страви з равликів виноградних
Provider Name
Ферма "Лісовий равлик",
Злагоди, 7,Терентіївка,Полтавська область-38732,
Telephone No.+380953605777
Area
страви з равликів равлики блюдо страви з виноградних равликів страви з ахатин страви з виноградного равлика страви з равликів виноградних
Description
страви з равликів равлики блюдо страви з виноградних равликів страви з Helix Aspersa Muller і Helix Aspersa Maxima страви з виноградного равлика страви з равликів виноградних