Екскурсія на ферму
"Лісовий Равлик"

Про екскурсію

Пропонуємо всім хто завітав на наш сайт таку цікаву та незвичайну послугу, як екскурсія на ферму з вирощування середземноморського равлика Хелікс Асперса Мюллер та африканського равлика Хелікс Асперса Максима.

Сьогодні як ніколи раніше активно розвивається та стає популярним в Україні внутрішній екологічний туризм, тож наша ферма презентує один з найпривабливіших видів відпочинку в сфері зеленого туризму. Полтава не тільки одне з найкрасивіших міст України з цікавою історією, але й розташована вона в чудовому регіоні, відомому великою кількістю історичних пам’яток і цікавих місць. І до цього ще додається дуже цікава «кулінарна пригода». Равлики Helix Aspersa Maxima і Helix Aspersa Muller якнайкраще підходять для їжі, тому ми вирощуємо саме ці види. З їх допомогою можна приготувати велику кількість різноманітних та дуже смачних страв, бо існує багато давніх рецептів, які прийшли до нас із різних кулінарних центрів світу, в першу чергу, Франції. Плюс до того наше виробництво зацікавить багатьох підприємців, які планують відкриття подібної справи. І ми з повною впевненістю можемо рекомендувати нашим відвідувачам екскурсію на ферму з вирощування равликів, тому що такий відпочинок поєднує в собі цілий ряд переваг.

Чому варто відвідати ферму «Лісовий равлик»?

blank
blank

До нас приїжджають, щоб побачити особисто, як організовано промислове виробництво равликів, а також спробувати делікатесні страви — всесвітньо відому ескарго, а також наш фірмової паштет, смачні ікру і равликове філе. Але ці молюски мають неабияку цінність не тільки в якості вишуканого делікатесу в кулінарії. Унікальні вони ще й тим, що їх слиз вельми корисний для шкіри. Дізнатися, яким чином можна використовувати равликів для поліпшення здоров’я, а також дізнатися ще багато цікавих фактів кожен відвідувач має можливість під час екскурсії на ферму з вирощування равликів. Вас чекає цілий ряд розваг:

  • цікава екскурсія, тривалість якої близько однієї години. Фахівці детально розкажуть про нюанси вирощування, розвитку равликів;
  • на території ферми присутній ресторан, в якому можна зробити дегустацію делікатесного равликового м’яса;
  • дітей чекають подарунки, розваги, наприклад равликові гонки, також є дитячий майданчик, зона для фотографування.

В нашій концепції на першому місці знаходиться комфорт відвідувачів та поціновувачів зеленого туризму, тому в літні, спекотні дні екскурсію ми проводимо, як правило, після 16-00. Багато людей, які вперше спробували м’ясо равлика, цікавляться рецептами. Наша продукція також зацікавила багатьох власників кафе і ресторанів. Крім того, нерідко на ферму приїжджають люди з інших областей України для того, щоб познайомитися з особливостями організації та ведення бізнесу, перейняти наш успішний досвід.

Де знаходиться ферма «Лісовий равлик»?

Вона розташована в декількох кілометрах від Полтави, адреса ферми: Полтавський район, с. Терентіївка, вул. Злагоди, 7. Тож не буде ніяких труднощів дістатися до нас. Відносно недалеко від ферми знаходиться ландшафтний заказник «Вільхівщинський» загальнодержавного значення. Серед пропонованих нами послуг є групові екскурсії, тому рекомендуємо перед приїздом попередньо узгодити час відвідування за телефонами, вказаними на нашому сайті. Також наші фахівці дадуть відповіді на будь-які додаткові питання щодо умов особливостей і відвідування.
blank

Екскурсія на ферму з вирощування равликів — в деякому сенсі унікальна, цікаві пригода, яка гарантовано залишить незабутні враження. Ми не зупиняємося в розвитку, тому щороку пропонуємо відвідувачам щось нове та цікаве. «Лісовий равлик» наполегливо працює над тим, щоб зелений туризм в Полтаві ставав ще більш привабливим для українців і гостей нашої країни.
Тож з радістю запрошуємо всіх відвідати нашу чудову равликову ферму!

Summary
зелений туризм полтава екскурсії полтава екскурсія на ферму з вирощування равликів
Service Type
зелений туризм полтава екскурсії полтава екскурсія на ферму з вирощування равликів
Provider Name
Ферма "Лісовий равлик",
Злагоди, 7,Терентіївка,Полтавська область-38732,
Telephone No.+380963605777
Area
зелений туризм полтава екскурсії полтава екскурсія на ферму з вирощування равликів
Description
зелений туризм полтава екскурсії полтава екскурсія на ферму з вирощування равликів