А ви знали, що равлики це не тільки вишуканий делікатес, який так цінується багатьма гурманами, але й джерело цінного слизу, що використовується в косметології? Як створюється і організована равликова ферма, як ці молюски вирощуються і чому варто відвідати ферму «Лісовий равлик» — розповімо на цій сторінці. Адже ми з нуля організували успішний і активно прогресуючий равликовий бізнес. Кому як не нам знати, що потрібно для ефективного вирощування цих молюсків в промислових масштабах. Сьогодні ми за багатьма показниками випереджаємо багато равликових ферм не тільки в Україні, але й в Європі. Почати потрібно з місця розташування ферми «Лісовий равлик», а воно вибрано зовсім не випадково. Тому що для нас на першому місці була екологічна ситуація і це основа успіху в равликову бізнесі. Місцевість, в якій знаходиться ферма, відрізняється чистим повітрям, недалеко починається ліс, відносно недалеко є кілька річок. Тому наша продукція — найвищої якості і цінується не тільки в Україні. Крім поставок в місцеві ресторани, кафе і торговельні мережі, ми ще експортуємо равликів в ряд країн Європи.

Як організовано вирощування в «Лісовому равлику»

Створення ферми стало важливим і відповідальним кроком для засновників, тому до цього питання вони підійшли з усією серйозністю. Починаючи від навчання особливостям равликового бізнесу за кордоном, закінчуючи впровадженням найсучасніших технологій і оптимальних  умов для вирощування равликів. Була сформована бізнес-концепція, відповідно до якої ферма повинна стати не тільки виробництвом, але й туристичним об’єктом. Що і було реалізовано і ця модель повність себе виправдала. Сьогодні ми використовуємо кращу землю для равликів, яка готується з урахуванням усіх рекомендацій найбільш кваліфікованих спеціалістів та відповідно до високих європейських стандартів. Це стосується й обладнання, адже коли на вулиці настають морози, молюсків необхідно переносити з теплиць в спеціальні холодильні камери, де вони перебувають в стані анабіозу практично всю зиму. Равликовий бізнес має кілька характеристик:

  • наявність великої кількості ручної роботи (наприклад, обробка ікри равликів особливим чином), що вимагає пошук дійсно професійних співробітників — і саме такі фахівці працюють в «Лісовому равлику»;
  • значні початкові капіталовкладення, тому що ті процеси, які можна автоматизувати, здійснюються за допомогою вельми недешевого устаткування;
  • саму ферму необхідно захищати спеціальним парканом, так це робиться в Європі і так це робимо ми.

Завдяки професійній організації равликової ферми, у нас равлики досягають необхідних розмірів протягом 6 місяців. В той час, як в природних умовах цей період становить від 2 до 3 років. Тому кількість вирощених нами молюсків вже обчислюється десятками тон. І це без втрати якості, що позначається на ефективності і, відповідно, темпах розвитку нашого бізнесу.

Кому може бути цікавий равликовий бізнес

По-перше, туристам та гурманам, адже у нас не тільки промислове виробництво, є ще чудовий ресторан. Крім того, пропонуємо всім бажаючим ознайомитися з технологією процесів під час екскурсії до ферми. Наприклад, можна дізнатись, як правильно вибрати кокосову землю для равликів, і багато іншої корисної інформації. По-друге, особливості організації равликової ферми напевно зацікавлять багатьох підприємців з інших областей України. В цьому контексті ми відкриті і готові до співпраці. Якщо ви хочете придбати все для равликів, або дізнатися, які необхідні товари для равликів — можете сміливо звертатися за вказаними на нашому сайті телефонами.

Екскурсія на ферму “Лісовий Равлик”

Пропонуємо всім відвідувачам нашого сайту таку цікаву та для багатьох незвичайну послугу, як екскурсія на ферму з вирощування равликів. Сьогодні як ніколи раніше активно розвивається та стає популярним в Україні внутрішній екологічний туризм, тож наша ферма презентує один з найпривабливіших видів відпочинку в сфері зеленого туризму. Полтава не тільки одне з найкрасивіших міст України з цікавою історією, але й розташована вона в чудовому регіоні, відомому великою кількістю історичних пам’яток і цікавих місць. І до цього ще додається дуже цікава «кулінарна пригода». Равлики Helix Aspersa Maxima і Helix Aspersa Muller якнайкраще підходять для їжі, тому ми вирощуємо саме ці види. З їх допомогою можна приготувати велику кількість різноманітних та дуже смачних страв, бо існує багато давніх рецептів, які прийшли до нас із різних кулінарних центрів світу, в першу чергу, Франції. Плюс до того наше виробництво зацікавить багатьох підприємців, які планують відкриття подібної справи. І ми з повною впевненістю можемо рекомендувати нашим відвідувачам екскурсію на ферму з вирощування равликів, тому що такий відпочинок поєднує в собі цілий ряд переваг.

Чому варто відвідати ферму «Лісовий равлик»

До нас приїжджають, щоб побачити особисто, як організовано промислове виробництво равликів, а також спробувати делікатесні страви — всесвітньо відому ескарго, а також наш фірмової паштет, смачні ікру і равликове філе. Але ці молюски мають неабияку цінність не тільки в якості вишуканого делікатесу в кулінарії. Унікальні вони ще й тим, що їх слиз вельми корисний для шкіри. Дізнатися, яким чином можна використовувати равликів для поліпшення здоров’я, а також дізнатися ще багато цікавих фактів кожен відвідувач має можливість під час екскурсії на ферму з вирощування равликів. Вас чекає цілий ряд розваг:

  • цікава екскурсія, тривалість якої близько однієї години. Фахівці детально розкажуть про нюанси вирощування, розвитку равликів;
  • на території ферми присутній ресторан, в якому можна зробити дегустацію делікатесного равликового м’яса;
  • дітей чекають подарунки, розваги, наприклад равликові гонки, також є дитячий майданчик, зона для фотографування.

В нашій концепції на першому місці знаходиться комфорт відвідувачів та поціновувачів зеленого туризму, тому в літні, спекотні дні екскурсію ми проводимо, як правило, після 16-00. Багато людей, які вперше спробували м’ясо равлика, цікавляться рецептами. Наша продукція також зацікавила багатьох власників кафе і ресторанів. Крім того, нерідко на ферму приїжджають люди з інших областей України для того, щоб познайомитися з особливостями організації та ведення бізнесу, перейняти наш успішний досвід.

Де знаходиться «Лісова равлик»

Вона розташована в декількох кілометрах від Полтави, адреса ферми: Полтавський район, с. Терентіївка, вул. Злагоди, 7. Тож не буде ніяких труднощів дістатися до нас. Відносно недалеко від ферми знаходиться ландшафтний заказник «Вільхівщинський» загальнодержавного значення. Серед пропонованих нами послуг є групові екскурсії, тому рекомендуємо перед приїздом попередньо узгодити час відвідування за телефонами, вказаними на нашому сайті. Також наші фахівці дадуть відповіді на будь-які додаткові питання щодо умов особливостей і відвідування. Екскурсія на ферму з вирощування равликів — в деякому сенсі унікальна, цікаві пригода, яка гарантовано залишить незабутні враження. Ми не зупиняємося в розвитку, тому щороку пропонуємо відвідувачам щось нове та цікаве. «Лісовий равлик» наполегливо працює над тим, щоб зелений туризм в Полтаві ставав ще більш привабливим для українців і гостей нашої країни. Тож з радістю запрошуємо всіх відвідати нашу чудову равликову ферму!