Ферма «Лісовий Равлик». Виклики та виживання в умовах війни

У мальовничому куточку нашої країни, оточеному густими лісами, розташована наша равликова ферма «Лісовий Равлик». З початком війни ми зіткнулися з багатьма труднощами, проте, дякуючи Богу і мужності Збройних Сил України, ворог не прийшов фізично на нашу землю. Наша команда продовжує працювати, долаючи виклики зменшення клієнтів, нових тарифів, високих цін на паливо та інфляції.

 

Вплив Війни на Роботу Ферми

 

Війна змінила життя кожного з нас. Наша ферма, хоч і не зазнала фізичних руйнувань, відчула на собі економічний тиск.

Зменшення кількості клієнтів стало серйозним викликом. Багато людей змушені економити на всьому, вибираючи лише найнеобхідніше. Ми активно працюємо над тим, щоб знайти нові ринки збуту і розширити свою присутність за кордоном.

 

Економічні Виклики

 

Зростання тарифів на електроенергію та інші послуги, підвищення цін на паливо та інфляція значно ускладнили наші умови роботи.

Витрати на виробництво зросли, але ми продовжуємо тримати довоєнні ціни на нашу продукцію. Це стає можливим завдяки власникам ферми, які вкладають свої кошти в розвиток, покращення і модернізацію.

 

Інвестиції в Майбутне

 

Незважаючи на економічні виклики, ми продовжуємо інвестувати

в наше майбутне. Придбання потужного генератора стало

необхідним кроком для збереження вирощених равликів і продукції в морозильних камерах. Це дозволяє нам забезпечити безперебійне функціонування ферми навіть у випадку відключень електроенергії.

Зараз ми збираємо кошти на встановлення сонячних панелей та акумуляторів. Це не лише дозволить знизити витрати на енергію, але й зробить нашу ферму більш незалежною від зовнішніх обставин. Ми віримо, що інвестиції в екологічні та енергоефективні технологі допоможуть нам залишатися конкурентоспроможними і забезпечать стабільний розвиток.

 

Благодійність та Підтримка

 

У цей складний час ми не забуваємо про тих, хто потребує допомоги. Ми проводимо багато благодійних екскурсій для дітей які втратили рідних на війні. Відвідувачі можуть дізнатися більше про життя равликів, процес їх вирощування, а також скуштувати нашу продукцію.

 

Висновок

 

Равликова ферма «Лісовий Равлик» продовжує працювати і розвиватися в умовах війни. Дякуючи зусиллям нашої команди, підтримці місцевої громади та інноваційним рішенням, ми долаємо всі виклики і зберігаємо довоєнні ціни на нашу продукцію. Благодійні екскурсії та підтримка ЗСУ стали невідʼємною частиною нашої діяльності. Ми впевнені, що разом ми подолаємо всі труднощі і забезпечимо світле майбутнє для нашої ферми та нашої країни.